MLKS JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 3:1 MAZUR KARCZEW
GKS WILGA GARWOLIN 5:3 LKS SPARTA JAZGARZEW
STF CHAMPION II 6:3 KS NADSTAL KRZAKI CZAPLINKOWSKIE

statystyki szczegółowe

Aktualności

REMIS I PORAŻKA W LIDZE

• autor: mazur2005, 2018-04-23 10:37

W słoneczną sobotę oba nasze zespoły rozegrały kolejne mecze w rozgrywkach ligowych.

W pierwszym spotkaniu gościliśmy na naszym boisku zespół Progres Garwolin. Mecz od początku był bardzo wyrównany. W pierwszej połowie po zamieszaniu w polu bramkowym straciliśmy jedną bramkę. Druga połowa to walka z obu stron o zmianę wyniku spotkania. W ostatniej minucie meczu, po faulu na naszym zawodniku sędzia podyktował rzut wolny. Do jego wykonania został wybrany Michał Łukasik, który wykorzystał sytuację i doprowadził do remisu.

Mazur Karczew - Progres Garwolin 1:1

Strzelcy bramek: Michał Łukasik

Zagraliśmy w składzie: Lemieszka, Toure, Ciszkowski, Biedrzycki, Łukasik, Kamiński, Dąbrowski, Kozłowski, Janiak, Stefanowicz, Świerlikowski, Sławiński

Na drugie spotkanie zawodnicy wybrali się do Raszyna, tutaj czekał na nich zespół KS Ursynów.

W pierwszych minutach meczu po faulu został podyktowany rzut karny dla gospodarzy. Przeciwnikowi udało się go wykorzystać, wychodząc tym samym na prowadzenie. Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy tracimy kolejnego gola. W ostatnich minutach spotkania mieliśmy kilkakrotnie szansę na zmianę wyniku. Niestety to nie był nasz dzień. Po 60 minutach meczu przegrywamy 3:0

KS Ursynów - Mazur Karczew II 3:0

Zagraliśmy w składzie: Blauth, Kasprzak, Kołodziejczyk, Pałczyński, Galas, Niedziółka, Kurek, Suchecki, Przewodowski, Sobkowicz, Pytlarczyk, Puławski, Matuszewski, Osica, Borkowski, Nowak